Třpytné slunce předků
Položka č.: 217801Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:02
serigrafie, 2005, 19,1 x 17,2 cm, sign. PD nečitelně, při levém okraji mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Egyptské dobrodružství
Položka č.: 218006Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:23
tempera, běloba, tuš, papír, 33,5 x 25,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dívka a voják
Položka č.: 218007Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:22
tempera, běloba, tuš, papír, 37,2 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Větrný mlýn
Položka č.: 208327Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 18:02
litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Blíženci
Položka č.: 211277Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:24
linoryt, 24 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Česká secese - Umění 1900
Položka č.: 268088Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 22:34
tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu