Josef Hrubý

  • Josef Hrubý

    Mezi domy

    Položka č.: 262688

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2023 19:26

    dřevoryt, 1926, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD J.H.6, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu