Kateřina Vítečková

  • Kateřina Vítečková

    Rybičky

    Položka č.: 278834

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 14:32

    litografie, 1997, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, č. 98/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Kateřina Vítečková

    Ptáček

    Položka č.: 275852

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:30

    litografie, 1992, 22 x 15 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1992, č. 61/100, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu