Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Nová radnice v Brně
Položka č.: 265070Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:47
lept, 1951, 33 x 20,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, značeno na desce PD Vondrouš 1951, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Plzeňský Prazdroj
Položka č.: 276932Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 21:00
lept, 1941, 24,2 x 19 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, LD vodotisková značka papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Výroba sudů - Plzeňský Prazdroj
Položka č.: 276931Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:58
lept, 1942, 24,2 x 18,9 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1942, PD vodotisková značka papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Sklep - Plzeňský Prazdroj
Položka č.: 276930Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:56
lept, 1940, 24,5 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1940, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Varna - Plzeňský Prazdroj
Položka č.: 276929Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:54
akvatinta, lept, 1941, 24,3 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Vaření piva - Plzeňský Prazdroj
Položka č.: 276928Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:52
akvatinta, lept, 1941, 24,1 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce PD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, papír na pravém okraji na jednom místě nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynar…
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Spilka - Plzeňský Prazdroj
Položka č.: 276927Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:50
akvatinta, lept, 1939, 24,8 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1939, značeno v desce LD Vondrouš 1939, kousek pravého horního růžku utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Výroba piva - Plzeň - Prazdroj
Položka č.: 276926Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:48
akvatinta, lept, 1942, 24 x 19 cm, sign . PD Jc. Vondrouš 1942, levý horní roh a spodní okraj papíru pokrčené, v pravém dolním rohu vodotisková značka papíru a nahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA