Ladislav Vele

(1906-1953)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris J. Jiřička

    Položka č.: 238790

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 14:29

    litografie, 12,5 x 9,5; 14 x 21,5 cm, značeno LD na kameni L. Vele, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris

    Položka č.: 238788

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 14:28

    2x litografie, 20,5 x 12; 14,2 x 10,5 cm, značeno LD na kameni L. Vele, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)