Josef Nesázal

(1884)

Narozen 11.4. 1884 v Nedašově u Uherského Brodu na Moravě malíř krajinář v Brně, žák um. prům. školy v Praze, národopisné motivy, starobylé domy z Českých měst, Slovácka i Slovenska, vystavoval v Rubešově galerii v Praze a v Brně, pro veřejné práce a zemědělství maluje propagační obrazy vodních staveb.

  • Josef Nesázal

    (1884)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 135751

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:34

    akvarel, tužka, papír, 42 x 42 cm, sign. PD Jož. Nesázal, rám, v pravém horním rohu prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)