Jiří Chadima

  • Jiří Chadima

    Na loďce

    Položka č.: 263378

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:10

    litografie, 1984, 7 x 13,7 cm, sign. PD Chadima 82, pasparta, PF 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu