Jan Raffael Schuster

(1888-1981)

  • Jan Raffael Schuster

    (1888-1981)

    Otakarova bašta (České Budějovice)

    Položka č.: 266899

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:01

    tuš, akvarel, 32,8 x 44,6 cm, sign. PD R. Schuster, papír mírně zažloutlý a lehce ztmavlý u okrajů, ve spodní části papíru několik drobných hnědých teček, vpravo dole červená čárka (mimo kresbu), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 749 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu