Marko Čermák

  • Marko Čermák

    Rychlé šípy

    Položka č.: 276062

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:21

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 31/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

  • Marko Čermák

    Bratrstvo Kočíčí pracky

    Položka č.: 276061

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:20

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, rám, č. 28/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

  • Marko Čermák

    Kotlík

    Položka č.: 267658

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:47

    tuš, papír, kombinovaná technika, 11 x 13,5 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Marko Čermák

    Zálesák

    Položka č.: 267657

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:46

    tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,2 x 7,4 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)