Marko Čermák
Rychlé šípy
Položka č.: 276062Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:21
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 31/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Marko Čermák
Bratrstvo Kočíčí pracky
Položka č.: 276061Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:20
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, rám, č. 28/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Marko Čermák
Kotlík
Položka č.: 267658Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:47
tuš, papír, kombinovaná technika, 11 x 13,5 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Marko Čermák
Zálesák
Položka č.: 267657Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:46
tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,2 x 7,4 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)