Antonín Kroča

  • Antonín Kroča

    Potok

    Položka č.: 279232

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:29

    olej, sololit, 2002, 59 x 89 cm, sign. LD 13.11.02 Kroča, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 244926

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2022 14:29

    pastel, papír, 2009, 69,5 x 50 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu