Karel Langer

(1878-1947)

  • Karel Langer

    (1878-1947)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 265690

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 08. 2022 16:34

    olej, lepenka, 50 x 69 cm, sign. LD K. Langer, oděrky na rámu, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)