Karel Langer
(1878-1947)
Rozkvetlá louka
Položka č.: 265690Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 08. 2022 16:34
olej, lepenka, 50 x 69 cm, sign. LD K. Langer, oděrky na rámu, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)