František Kobliha
František Kobliha
(1877-1962)
Můra
Položka č.: 281011Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:44
dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan (list 1.)
Položka č.: 280945Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:44
dřevoryt, 1909, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan (list 2.)
Položka č.: 280944Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:36
dřevoryt, 1910, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan (list 5.)
Položka č.: 280943Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:28
dřevoryt, 1909, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, rám mírně zašpiněný, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
František Kobliha
(1877-1962)
Edvard Bém: Černá a zlatá
Položka č.: 276632Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 17:52