Daniel Sodoma

  • Daniel Sodoma

    Láhev a sklenka červeného

    Položka č.: 262507

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 17:00

    litografie, 1978, 25,3 x 18,7 cm, sign. PD Daniel Sodoma 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)