Jan Spěváček
Jan Spěváček
(1973)
Zaslíbená země
Položka č.: 275367Vyvolávací cena: 19.500 CZK (813 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 12:00
olej, plátno, 2007, 50 x 148 cm, sign. vzadu Jan Spěváček 2007, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 19.500 CZK (813 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Jan Spěváček
(1973)
Papír V
Položka č.: 232810Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 18:34
olej, pauzovací papír, 2007, 56 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, pokroucený papír, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu