Jana Reinerová

(1946)

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě; malířka; zprvu se věnovala abstraktní plastice, později se odklonila od monumentálních forem, v její tvorbě převážila malba a grafika s městskými náměty; zajímá ji architektura, genius loci jednotlivých měst, která zachycuje (Praha, Paříž, Vídeň, Ženeva, Salcburk, Vodňany); sepětí architektury a jihočeské přírody ji obohatilo o krajinářské zkušenosti; vedle městských motivů nachází často inspiraci v hudbě; byla zastoupena na kolektivních výstavách (např. 1988 - Salon pražských výtvarných umělců) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2003, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2003)

SEZNAM AUTORŮ

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zeď

    Položka č.: 280830

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:14

    litografie, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, č. 77/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Radniční schody

    Položka č.: 275077

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2024 19:44

    olej, plátno, 17,2 x 23,2 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Dvorky Malé Strany (Sudek)

    Položka č.: 275080

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:36

    akryl, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Wagnerova vila

    Položka č.: 266446

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:36

    litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Betlém

    Položka č.: 261948

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 18:36

    litografie, 27,5, x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při pravém okraji mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Praha - Zámecké schody

    Položka č.: 244464

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:53

    litografie, 7,8 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, 100/190, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Ulice

    Položka č.: 259270

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:50

    litografie, 7,3 x 12,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Střešovice pod sněhem

    Položka č.: 261569

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:46

    akryl, plátno, 20 x 20 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Cesta

    Položka č.: 253967

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:58

    litografie, 9 x 12,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 23/70, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

Instagram

Facebook