Anton Boudar

  • Anton Boudar

    Položka č.: 263811

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:15

    kombinovaná technika, sololit, 1993, 50 x 65 cm, sign. vzadu Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Anton Boudar

    Oranžová kompozice

    Položka č.: 263810

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:14

    kombinovaná technika, sololit, 1997, 48 x 64 cm, sign. PD ABoudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní