Radomír Kolář
(1924-1993)žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia
Radomír Kolář
(1924-1993)
Dostihy I, Dostihy II
Položka č.: 269022Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:04
2 x litografie, 1977, 12,5 x 18,5; 7 x 15 cm, sign. PD R. Kolář 77, sign. LD R. Kolář 77, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)