Josef Matějka
(1881-1953)
Podzimní les
Položka č.: 262639Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:50
akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu