B. Ryplová

  • B. Ryplová

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 266456

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 20:02

    olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu