Neurčený

  • Neurčený

    Loď v zálivu

    Položka č.: 274432

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 21:04

    akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)