Václav Černý

(1872-1947)

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Muž s dýmkou

    Položka č.: 274674

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2023 22:44

    akvarel, tužka, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Václav Černý, rám, papírová pasparta zažloutlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)