Emil Sedláček

(1909)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Plynoucí řeka

    Položka č.: 259184

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2023 19:32

    olej, karton, 38,5 x 51,8 cm, sign. LD Sedláček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Položka č.: 243366

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 20:28

    olej, plátno, karton , 39 x 53,5 cm, sign. PD Sedláček, při okrajích odřené plátno, v rozích dírky po špendlíkách, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)