Tomáš Hřivnáč
(1959)studium SUPŠ v Praze; malíř, grafik; věnuje se především volné grafice, nejčastěji suché jehle; stejně tak se vysloví často v lehkém akvarelu a společným jmenovatelem prací je smysl pro kresbu a její možnosti; jeho světem je svět ženy a poetiky, která ji obklopuje a utváří; grafické listy jsou jakoby záznamem okamžiků, v nichž se projeví záblesk akce, situace, gesta; i samotné názvy děl naznačují okamžitost a torzovitost situací (Naposled, Uhýbat, Stranou, Mimo aj.); směrem k abstraktnosti míří jeho grafiky tam, kde opouští i tvář a konkrétnost osobnosti, aby zbyla jen linka, tvar a tomu odpovídající napětí (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)
Tomáš Hřivnáč
V obrazárně
Položka č.: 278824Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:42
suchá jehla, 2008, 10,2 x 7,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Tomáš Hřivnáč
Pištec
Položka č.: 278823Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:40
suchá jehla, 2009, 12 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 09, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Tomáš Hřivnáč
Autoportrét
Položka č.: 242128Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2023 18:32
mezzotinta, 1995, 12 x 8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1995, 45809, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Tomáš Hřivnáč
Hestia
Položka č.: 274846Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 11:39
suchá jehla, 2013, 13 x 9,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2013, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Tomáš Hřivnáč
Ares
Položka č.: 274844Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 11:37
Tomáš Hřivnáč
Herfaistos
Položka č.: 274843Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 11:36
Tomáš Hřivnáč
Artemis
Položka č.: 274842Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 11:35
Tomáš Hřivnáč
Ex libris Monika Mlýnková
Položka č.: 253954Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 18:55
suchá jehla, 2018, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. V/XX, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Tomáš Hřivnáč
Zkřížené ruce
Položka č.: 263616Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:58
suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš Hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)