Peterka

  • Peterka

    Zámecká zahrada

    Položka č.: 246126

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:41

    litografie, 1967, 22,8 x 30 cm, sign. LD Peterka 1976, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)