A. Širúček

  • A. Širúček

    Lesní cesta

    Položka č.: 262645

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:46

    olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)