Štěpán Mareš
(1972)
Jakovlevová Taťána / Okov mé lásky je přikut k tobě
Položka č.: 274452Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2023 21:38
koláž, tuš, běloba, papír, 2004, 25,6 x 14,5 cm, sign. PD Štěpán M. Mareš 04, pasparta, a.t., dole věnování od autora, páska pasparty je u dolního okraje v jednom místé trochu odlepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Štěpán Mareš
(1972)
Ženy na pláži u Černého moře
Položka č.: 267423Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:10
olej, překližka, 1996, 17,8 x 14 cm, monogr. LD ŠM.M., rám, malba u horního okraje a na jednom místě u pravého okraje poškozena - odloupnutá, na celém povrchu malby patrná krakelace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu