Hermann Schmitzbonn

(1903-1960)

  • Hermann Schmitzbonn

    (1903-1960)

    Hon na lišku (Parforsní hon)

    Položka č.: 273797

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:26

    olej, plátno, 70,5 x 80 cm, sign. PD Schmitzbonn, rám, Hermann Schmitzbonn (1903-1960), malíř krajin a portrétů, studoval na Düsseldorfské umělecké akademii u Maxe Clarenbacha. Narodil se v Duisburgu, v letech 1944 až 1957 působil v Adenau. Zemřel v sanatoriu ve švýcarské Agře., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu