Marta Vodičková - Makovská

(1939)

  • Marta Vodičková - Makovská

    (1939)

    Kytice růží

    Položka č.: 266566

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:40

    olej, plátno, 1989, 34,5 x 25 cm, sign. LD M. Vodičková 1989, Členka Českého fondu výtvarných umělců. Maluje květiny, věnuje se krajinomalbě. Pravidelně vystavuje., na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)