Jaroslav Blažek

(1927-2019)

  • Jaroslav Blažek

    (1927-2019)

    Vesnice

    Položka č.: 268478

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 10:00

    olej, sololit, 51 x 73 cm, sign. PD Blažek Jaroslav, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)