Květoslava Fulierová

  • Květoslava Fulierová

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267858

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2023 18:35

    litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)