Karel Nepraš

(1932-2002)

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Ptáček

    Položka č.: 279093

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:08

    litografie, 1992, 18,1 x 28,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1992, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu