Karel Nepraš
(1932-2002)
Ptáček
Položka č.: 279093Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:08
litografie, 1992, 18,1 x 28,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1992, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu