Josef Paleček
Velikonoce s paní Niki de Saint Phalle
Položka č.: 275529Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:42
litografie, 1994, 46 x 49 cm, sign. DU Josef Paleček 1994, č. 22/71, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)