Jaroslav Pokorný

(1903-1969)

  • Jaroslav Pokorný

    (1903-1969)

    Hrnčíř

    Položka č.: 124271

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:28

    litografie, 1947, 24,5 x 19 cm, sign. PD Jaroslav Pokorný 47, při levém okraji mimo tisk pokrčený a v horní části natržený papír, žák prof. J. Loukoty, V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)