Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 263654

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2023 19:50

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Gondola - Benátky

    Položka č.: 276014

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 22:02

    olej, plátno, 12,8 x 19,2 cm, sign. PD J. Dlabal, PD u rohu nepatrně odřená malba, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 276012

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 22:00

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Florencie

    Položka č.: 275808

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 06. 2023 22:08

    olej, překližka, 13,8 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Florenz, nepatrně odřená malba u horního levého okraje, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náhrobky na Židovském hřbitově v Praze

    Položka č.: 263661

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:58

    olej, plátno, 15,5 x 10,4 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 262072

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:01

    olej, papír, 14,9 x 20,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lodě na pobřeží

    Položka č.: 267044

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 20:09

    olej, papír, 10,4 x 17,8 cm, sign. LD J. Dlabal, v levém horním rohu malba odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horský potok

    Položka č.: 259185

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:56

    olej, karton, 13,5 x 12,1 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Noční Benátky

    Položka č.: 258197

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:38

    olej, plátno, 15,5 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Korinth

    Položka č.: 245389

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:52

    olej, papír, 15 x 9,4 cm, sign. DU Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paříž

    Položka č.: 243704

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:40

    olej, papír, 10 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Paris, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovské město v Praze

    Položka č.: 263664

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 21:06

    olej, karton, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Interiér Pražské Staronové Synagogy

    Položka č.: 263663

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 21:04

    olej, plátno, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Loďka v Benátkách

    Položka č.: 262299

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 19:46

    olej, plátno, 17,5 x 10,6 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mnichov

    Položka č.: 255058

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 21:20

    olej, karton, 15 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Věž Belém v Lisabonu

    Položka č.: 251925

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 21:04

    olej, sololit, 14 x 17,7 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Andělský hrad v Římě

    Položka č.: 221666

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:22

    olej, karton, 10 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Frankfurt

    Položka č.: 221617

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:20

    olej, sololit, 14,8 x 13 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Edinburský hrad

    Položka č.: 218307

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:14

    olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Palác Real (Madrid)

    Položka č.: 218302

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:12

    olej, sololit, 12,2 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 262073

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:52

    olej, papír, 9,4 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal , antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzim ve vesnici

    Položka č.: 262657

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 19:34

    olej, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála svatého Víta na Pražském hradě

    Položka č.: 263667

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 21:16

    olej, plátno, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 263660

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 21:12

    olej, papír, 20,2 x 13,9 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu