Michal Vondráček

  • Michal Vondráček

    Černínský palác s Loretou

    Položka č.: 278969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:38

    litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 51/100, zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)