• Houdek

    Loďka

    Položka č.: 267048

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:12

    olej, karton, 30,5 x 39,5 cm, sign. LD Houdek, rám, malba při okrajích mírně odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu