Mikoláš Axmann

  • Mikoláš Axmann

    Réva

    Položka č.: 256200

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 20:32

    litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Mikoláš Axmann

    Na řece

    Položka č.: 188223

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2023 18:01

    tuš, papír, 1972, 20,8 x 29,4 cm, sign. PD Axmann 72, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)