Emil Sedláček
(1909-1993)
Horská krajina
Položka č.: 264804Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:40
olej, karton, 25 x 33 cm, sign. PD Sedláček, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)