Milan Entler

(1948-2018)

studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze; grafik, malíř; jeho díla jsou v soukromých sbírkách u nás a v Německu (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Strahovský klášter

    Položka č.: 270038

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:11

    litografie, 11 x 17,1 cm, sign. PD Milan Entler , č. 30/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu