Rudolf Ducháč

(1925)

  • Rudolf Ducháč

    (1925)

    Mostecká věž a Karlův most

    Položka č.: 274454

    Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:14

    litografie, 1967, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD R. Duchač 67, č. 176/200, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)