Josef Říha

(1920)

  • Josef Říha

    (1920)

    Zastávka u řeky

    Položka č.: 267853

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2022 18:10

    litografie, 1965, 31,2 x 42,5 cm, sign. PD J. Říha 65, 22/200, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)