Alois Pitrmann

(1911-1986)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Fara

    Položka č.: 189069

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:52

    litografie, 1943, 38,1 x 27,8 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina kolem rybníku

    Položka č.: 189070

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:51

    litografie, 1943, 39,9 x 29,5 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 189073

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:50

    litografie, 1943, 29,6 x 40 cm, sign. PD Alois Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Domky

    Položka č.: 189074

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:49

    litografie, 1952, 22 x 28,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1952, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice

    Položka č.: 189075

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:48

    litografie, 1943, 29,5 x 36 cm, sign. PD Alois Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 189076

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:47

    litografie, 1943, 29,5 x 40 cm, sign. PD Alois Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Chalupa u jezera

    Položka č.: 189077

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:46

    litografie, 1943, 29,5 x 40 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sázava

    Položka č.: 277841

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 18:12

    olej, karton, 1971, 66 x 90 cm, sign. LD Pitrmann 71, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kvetoucí strom

    Položka č.: 277839

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 18:10

    olej, sololit, 1969, 70 x 80 cm, sign. PD Pitrmann 69, rám, na zadní straně štítek s popisem autora , Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Setí

    Položka č.: 220276

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:41

    lept, 8,9 x 15,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kupky sena

    Položka č.: 245689

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:08

    litografie, 34 x 45,5 cm, sign. PD Pitrmann, rám, dole slepotiskové razítko výtvarníka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Oráč II

    Položka č.: 211943

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:41

    litografie, 1942, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, dole značeno vodotiskovým razítkem autora a vzadu razítky autora, při horním okraji mimo tisk zbytky papírové lepenky, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Rozsévač

    Položka č.: 211944

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:40

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)