Ivo Holý

  • Ivo Holý

    Pohled na Klatovy

    Položka č.: 268317

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:18

    litografie, 27,5 x 43,7 cm, sign. PD Holý, 143/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)