Vratislav Ševčík

  • Vratislav Ševčík

    Vesmírná odysea

    Položka č.: 259981

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 21:18

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)