Vladimír Šolta

(1924-1977)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Indiánská vesnice

    Položka č.: 267291

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:32

    litografie, 1965, 32,4 x 59,3 cm, sign. PD V Šolta 65, č. 31/130, zažloutlý papír, kolem grafiky zažloutlý rámeček, při okrajích místy otrháno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umě…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojáci

    Položka č.: 263569

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:04

    akvarel, tuš, běloba, papír, 23 x 41,8 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Brodění

    Položka č.: 263570

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:03

    akvarel, fix, papír, 29 x 41,9 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Radiový průzkum

    Položka č.: 263571

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:02

    akvarel, fix, papír, 30,5 x 43 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Voják se zbraní

    Položka č.: 263572

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:01

    akvarel, tuš, běloba, papír, 29,6 x 38,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zraněný kamarád

    Položka č.: 263573

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:00

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 41,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)