Vladimír Šolta
(1924-1977)
Indiánská vesnice
Položka č.: 267291Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:32
litografie, 1965, 32,4 x 59,3 cm, sign. PD V Šolta 65, č. 31/130, zažloutlý papír, kolem grafiky zažloutlý rámeček, při okrajích místy otrháno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umě…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Vojáci
Položka č.: 263569Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:04
akvarel, tuš, běloba, papír, 23 x 41,8 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Brodění
Položka č.: 263570Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:03
akvarel, fix, papír, 29 x 41,9 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Radiový průzkum
Položka č.: 263571Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:02
akvarel, fix, papír, 30,5 x 43 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Voják se zbraní
Položka č.: 263572Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:01
akvarel, tuš, běloba, papír, 29,6 x 38,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Zraněný kamarád
Položka č.: 263573Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:00
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 41,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)