Jan Coufal

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova I.

    Položka č.: 262815

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:20

    litografie, 18 x 26,5 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova II.

    Položka č.: 262816

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:19

    litografie, 26,5 x 18 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova III.

    Položka č.: 262817

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:18

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova IV.

    Položka č.: 262818

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:17

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)