Jiří Mareš

(1932-1984)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    Položka č.: 259167

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:54

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1976, č. 43/120, a.t., papír na levém okraji jemně natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)