Orange Pekoe
Položka č.: 235136Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:27
litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
U řeky
Položka č.: 264739Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:35
lept, 1965, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)