• Olga Vychodilová

    Akt dívky s pohárem vína

    Položka č.: 269272

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:47

    lept, 12,3 x 8,8 cm, sign. DU O. Vychodilová, č. 25/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Akt dívky

    Položka č.: 269273

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:46

    pastel, uhel, papír, 22 x 15,4 cm, sign. PD F. Volf, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Václav Mezera

    Temná duše

    Položka č.: 269301

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:41

    lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD Mezera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Ženský akt

    Položka č.: 269271

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:39

    tuš, papír, 22,1 x 12,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Mořská panna

    Položka č.: 269302

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:38

    litografie, 1998, 25 x 17 cm, sign. UL olga Čechová 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Loutka

    Položka č.: 269287

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:35

    linoryt, 1964, 36,5 x 14 cm, sign. Jaroslav Šváb 64, č. 18/18, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku č…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alena Laufrová

    Kafka

    Položka č.: 269295

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:30

    lept, 22 x 15 cm, sign. PD Alena Laufrová 91, č. 1/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • I. Krňanský

    Ostrvá (Vysoké Tatry)

    Položka č.: 266318

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:28

    olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. LD I. Krňanský, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Zdenka Kabátová - Táborská

    (1933)

    Hrátky na ledě

    Položka č.: 269278

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:26

    lept, 1964, 9 x 20 cm, sign. PD Zděnka Táborská- Kab, PF 1965, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdenka Kabátová- Táborská

    (1933)

    Divertimento I.

    Položka č.: 269296

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:24

    lept, 20 x 16 cm, sign. PD Zdenka Kabátová Táborská, 27/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Vesnice

    Položka č.: 269289

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:22

    lept, 1962, 12 x 13 cm, sign. PD L. Jandová 62, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Cesta do vesnice

    Položka č.: 269292

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:19

    lept, 1964, 15,5 x 22 cm, sign. PD Jandová 64, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • H. Blum

    Zimní krajina u řeky

    Položka č.: 269397

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:08

    olej, karton, 1954, 23 x 29 cm, sign. PD H. Blum, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    Kytice ´80

    Položka č.: 269267

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:07

    lept, 1980, 25,8 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 80, 66/60, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pastevec

    Položka č.: 269269

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:06

    dřevoryt, 11,2 x 9 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 K. a L. Vaníčkovi

    Položka č.: 269311

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:05

    dřevoryt, 1972, 10 x 8 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 Jaroslav Krejčíř s rodinou

    Položka č.: 269313

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:03

    dřevoryt, 1973, 11 x 7,7 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 Václav Poppe

    Položka č.: 269314

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:02

    dřevoryt, 1973, 10 x 8,2 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 Václav Poppe

    Položka č.: 269315

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:01

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Róna

    Chlupaté nemluvně

    Položka č.: 269156

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2023 18:25

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Odhadní cena: 9 000 - 14 000 Kč CZK

  • Kamila Ženatá

    Hlubina

    Položka č.: 269109

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2023 17:41

    olej, plátno, 2022, 50 x 50 cm, sign. PD Kamila Ženatá, studovala na Akademii výtvarných umění v letech 1973-1979 v ateliéru profesora Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky, vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific i…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK

  • Kamila Ženatá

    Příběh o nás

    Položka č.: 269110

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2023 17:39

    olej, plátno, 1995, 100 x 100 cm, sign. LD Kamila Ženatá 95, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Kamila Ženatá je malířka, multimediální umělkyně, terapeutka a autorka literárních textů. Vystudovala AVU a je členkou několika uměleckých spolků. Vystavuje u nás i v zahraničí, například v Německu, J…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK

  • Marie Vindišová

    PF 78

    Položka č.: 269070

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:52

    litografie, 1977, 30 x 21,5 cm, sign. PD M. Vindišová

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Položka č.: 269066

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:48

    litografie, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD Holler, autorský tisk, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Váha

    Položka č.: 269063

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:45

    lept, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, č. 21/100, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Hana Storchová

    Konvolut drobných grafik

    Položka č.: 269060

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:42

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Kočár

    Položka č.: 269059

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:41

    lept, 1980, 16 x 30 cm, sign. PD J. Pavlík, č. 5/20, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milan Martinec

    Ptáč, Dítě

    Položka č.: 269055

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:37

    1 x lept, 1 x linoryt, 10 x 13; 10 x 9 cm, sign. PD Milan Martinec, sign. PD Martinec, žák prof. K. Součka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    3 x Ptáček

    Položka č.: 269052

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:34

    3 x litografie, vše cca 16 x 11 cm, sign. PD J. Chudomel , žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vlasta Beránková

    Trávy

    Položka č.: 269050

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:32

    lept, 1973, 30, 5 x 24 cm, sign. PD Beránková 73

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)