Willi Geiger
(1878-1971)
Ex libris Albert Wustl
Položka č.: 281114Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:07
lept, 9,4 x 8,4 / 4,7 x 6,7 cm, sign. LD W. Geiger, München, soutisk dvou grafik na jednom papíře, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Václav Bubeníček
(1913-1989)
Večírek
Položka č.: 225406Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:06
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
Ex libris - C. Bouda
Položka č.: 281113Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:05
litografie, 1920, 5,8 x 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bogea?
Překvapení
Položka č.: 257049Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:04
litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Ema Bogea?, autorský tisk
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Marie Blabolilová
Krajina II.
Položka č.: 268325Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:03
lept, 1988, 16,6 x 11 cm, sign. PD M. Blabolilová 1988, pasparta, č. 62/70, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Marie Blabolilová
Krajina III.
Položka č.: 268326Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:02
lept, 21,9 x 13,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 1988, pasparta, č. 46/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
František Bílkovský
(1909-1998)
Ptačí zpěv
Položka č.: 281112Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:01
litografie, 7 x 4 cm, Ex libris Lumír Randýsek, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jožka Baruch
(1892-1966)
Krysař
Položka č.: 281111Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:00
dřevoryt, 1945, 15 x 9,1 cm, značeno PD v desce B, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
František Záleský
(1901-1961)
Vesnice na kraji lesa
Položka č.: 281110Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:25
akvarel, tuš, papír, 12 x 18,5 cm, sign. LD Záleský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Schneiderka
(1896-1958)
Boží muka
Položka č.: 223376Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:24
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
Jan Rambousek
(1895-1976)
Padací most před Amsterdamem
Položka č.: 223371Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:23
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Dvojice
Položka č.: 223372Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:22
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Vojtěch Novák
(1901-1969)
Na ceste
Položka č.: 281109Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:21
tuš, papír, 22 x 30 cm, sign. PD VVNovák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zvířátko
Položka č.: 281103Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:20
tuš, papír, 21 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Klášter
Položka č.: 281104Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:19
akvarel, papír, 1913, 23,5 x 26,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ptáci
Položka č.: 281105Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:18
tužka, papír, 21 x 29,7 cm, na zadní straně skica tygra, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Položka č.: 281106Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:17
pastel, uhel, papír, 11 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Ženy
Položka č.: 281107Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:16
akvarel, tuš, papír, 12 x 8,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Portrét dívky
Položka č.: 281108Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:15
tuš, papír, 17,5 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Akt sedící dívky
Položka č.: 281102Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:14
tuš, papír, 1957, 33,1 x 22,6 cm, sign. PD nečitelně, papír v okrajích mírně zažloutlý, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eva Lejčková
Nahá žena
Položka č.: 281101Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:13
tužka, papír, 29 ,5 x 21 cm, značeno LD Lejčková Eva, lehce zašpiněný, na zadní straně skica krajiny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Kotrba
(1903-1969)
Váša Příhoda
Položka č.: 281100Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Hejna
(1914-1985)
Profil
Položka č.: 281098Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:11
tuš, papír, 1931, 24,7 x 20,7 cm, sign. PN V. Hejna 31, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Hejna
(1914-1985)
Postavy
Položka č.: 281099Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:10
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Jan Hejda
(1927)
Květ
Položka č.: 265019Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:09
tuš, běloba, papír, 25 x 13,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Hejda
(1927)
Otvírání
Položka č.: 265020Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:08
tuš, inkoust, papír, 1986, 27,7 x 13,4 cm, sign. PD Jan Hejda 86, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Hejda
(1927)
Vyzvání
Položka č.: 265021Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:07
tuš, papír, 1973, 29,4 x 20,9 cm, sign. PD Jan Hejda 73, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Hejda
(1927)
Hodiny
Položka č.: 265022Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:06
tuš, papír, 1965, 30,5 x 15,5 cm, sign. LD Jan Hejda 65, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Hejda
(1927)
Tvary
Položka č.: 265023Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:05
tuš, papír, 1965, 15,4 x 30,5 cm, sign. PD Jan Hejda 65, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
N. Havlíčková
Ovoce
Položka č.: 281097Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:04
tužka, papír, 21 x 29,5 cm, LN razítko Havlíčková N., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)